Bandicam 3 Türkçe Full İndir

Bandicam Türkçe Full

Bandicam 3.2.2.1111 Türkçe Full İndir

Bandicam yazılımı Türkçe dil desteğine sahip başarılı bir ekran görüntüsü alma programıdır. Türkiye’den oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip olan bu yazılım sayesinde oyun oynarken video çekme ve ekran videosu çekme gibi başlıca gelişmiş özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Windows işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz Bandicam Full programı kullanıcılarına oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Masaüstü aktivitelerini video olarak kaydetme işlemini yapmadan önce ekranınızda belirleyeceğiniz alanların görüntüsünü kayıt edebilir ve istediğiniz pencerelere saydamlık verebilirsiniz. Hazırladığınız video dosyasını içerdiği kalite ayarı seçenekleriyle görüntü renk tonlarında çeşitli düzenlemeler gerçekleştirerek bir çok popüler video izleme sitelerinde anında paylaşabilir veya AVI, MJPEG, MP2, MP4 gibi popüler video uzantılarına çevirerek bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

bandicam indir

Ekran görüntüsü alma konusunda popüler olan Bandicam programıyla, tam ekran veya belirleyeceğiniz ölçülerde görüntü alabilirsiniz. Almış olduğunuz görüntüleri, BMP, PNG ve JPG dosya biçiminde bilgisayarınızda saklayabilirsiniz

Bandicam programının eşsiz araçarını kullanmak istiyorsanız bilgisayarınızın OpenGL ve DirectX desteğine sahip olması gerekmektedir. Türkçe dil desteğine sahip, ekran görüntüsü alma ve video görüntüsü çekme programı arıyorsanız kesinlikle Bandicam programını sitemiz üzerinden son sürümünü indirerek kullanmanızı öneririz.

Bandicam İndirme Bağlantıları

Dosya Boyutu: 16 Megabayt / Virüs Taraması: Yapılmıştır

Bandicam son sürüm full indir

(Yedek İndirme Bağlantısı)

Bandicam son sürüm full indir

Bir önceki yazımız olan Eset Nod32 Antivirüs Full 9 Türkçe İndir başlıklı makalemizde Eset Nod32 Antivirüs 9 Full indir, Eset Nod32 Antivirüs Güncel Key ve Eset Nod32 Antivirüs Katılımsız indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:
  • Bandicam full yapma internet baglantisi olmadan