Bandicam Full Türkçe 3.2.5.1125 İndir

Bandicam Türkçe Full

Bandicam 3.2.5.1125 Türkçe Full İndir

Bandicam Türkçe Full yazılımı Türkçe dil desteğine sahip başarılı ve kapsamlı araçlara sahip bir ekran görüntüsü alma programıdır. Türkiye’den oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip olan bu program sayesinde oyun oynarken video çekme ve ekran videosu çekme gibi başlıca gelişmiş özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Windows işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz Bandicam Full programı kullanıcılarına oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Masaüstü aktivitelerini video olarak kaydetme işlemini yapmadan önce ekranınızda belirleyeceğiniz alanların görüntüsünü kayıt edebilir ve istediğiniz pencerelere saydamlık verebilirsiniz. Hazırladığınız video dosyasını içerdiği kalite ayarı seçenekleriyle görüntü renk tonlarında çeşitli düzenlemeler gerçekleştirerek bir çok popüler video izleme sitelerinde anında paylaşabilir veya AVI, MJPEG, MP2, MP4 gibi popüler video uzantılarına çevirerek bilgisayarınıza kaydetme işlemi yapabilirsiniz.

bandicam indir

Ekran görüntüsü alma konusunda popüler olan Bandicam programıyla, tam ekran veya belirleyeceğiniz ölçülerde görüntü alabilirsiniz. Almış olduğunuz görüntüleri, BMP, PNG ve JPG dosya biçiminde bilgisayarınızda saklayabilirsiniz

Bandicam programının eşsiz araçarını kullanmak istiyorsanız bilgisayarınızın OpenGL ve DirectX desteğine sahip olması gerekmektedir. Türkçe dil desteğine sahip, ekran görüntüsü alma ve video görüntüsü çekme programı arıyorsanız Bandicam programını mutlaka sitemiz üzerinden son sürümünü indirerek içerdiği crack uygulamasını tamamladıktan sonra dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bandicam İndirme Bağlantıları

Dosya Boyutu: 15 Megabayt / Virüs Taraması: Yapılmıştır

Bandicam Türkçe Full indir

(Yedek İndirme Bağlantısı)

Bandicam Türkçe Full indir

Bir önceki yazımız olan Eset Nod32 Antivirüs Türkçe Full 10.0.369.1 İndir başlıklı makalemizde Eset Nod32 Antivirüs 9 Full indir, Eset Nod32 Antivirüs Güncel Key ve Eset Nod32 Antivirüs Katılımsız indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:
  • bandicam crack indir