Corel Draw X7 Full İndir

Corel Draw X7 Full

Corel Draw X7 Full İndir

En iyi tasarım programlarından birisi olan Corel Draw X7 yazılımın kullanarak eşsiz ve yaratıcı dizaynlarını kolay ve güvenli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Grafik tasarım konusunda oldukça fazla araçlara sahip olan bu yazılımla tasarım konusunda aklınıza gelebilecek her işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Grafik tasarımcılarının vazgeçilmez programları arasında yer alan Corel Draw X7 Full yazılımını kullanarak web sitesi tasarımı, grafik tasarımı, fotoğraf düzenleme ve illüstrasyon düzenleme gibi her işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve anlaşılabilir arayüzüyle kullanımını daha kolay kılmaktadır.

Corel Draw X7 indir

Corel Draw X7 Özellikleri

1- Anlaşılabilir, Kullanıcı dostu arayüzü
2- Güçlü web tasarım araçları
3- Sıradışı belge stilleri
4- Kapsamlı grafik tasarım araçları
5- QR Kod Oluşturma aracı
6- Dahili içerik Paylaşma

Corel Draw Graphics Suite X7 özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Profesyonel anlamda tasarımlarınızı hazırlamak istiyorsanız Corel Draw X7 sürümünü mutlaka indirerek denemelisiniz. 32 ve 64 sistemlerle uyumlu çalışan bu yazılımı sitemiz üzerinden full olarak indirerek herhangi bir serial number kodları girmeden ve crack işlemleriyle uğraşmadan sınırsız kullanabilirsiniz. Corel Draw X7 yazılımı son sürüm olup, 17.7.0.1051 versiyondur. Sadece keygen dosyasını arayan arkadaşlar indirme linklerinin altındaki Corel Draw X7 keygen dosyasını indirerek orjinal yapma işlemi gerçekleştirebilirler

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Corel Draw klasörünün içerisinde Türkçe yaması mevcuttur. Corel Draw X7 yazılımını Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız, kurulumu tamamladıktan sonra Türkçe yamayı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Not: Corel Draw X7 yazılımını daha önce kullanmadıysanız youtube kanalımıza abone olarak Corel Draw X7 derslerine ve eğitim videolarına ulaşabilirsiniz.

Corel Draw X7 indirme linkleri

Dosya Boyutu: 1,4 Gigabyte / Virüs Taraması: Yapılmıştır

Corel Draw X7 Full (32 Bit)

(Yedek İndirme Bağlantısı + Katılımsız)

Corel Draw X7 Full (64 Bit)

Corel Draw X7 Keygen

Bir önceki yazımız olan Eset Nod32 Antivirüs Full 9 Türkçe İndir başlıklı makalemizde Eset Nod32 Antivirüs 9 Full indir, Eset Nod32 Antivirüs Güncel Key ve Eset Nod32 Antivirüs Katılımsız indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:
  • corel draw x7 türkçe yama
  • Corel Draw X7 Crack
  • corel draw x7 indir
  • corel draw x7
  • corel x7 crack
  • corel draw x7 serial
  • coreldraw x7 crack
  • tamerlar x7 indir
  • keygen indir
  • corelx7crack