Ashampoo WinOptimizer Full 14.00.04 Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full

Ashampoo WinOptimizer Türkçe 14.00.04 Full İndir

GmbH firması tarafından hazırlanan Ashampoo WinOptimizer Full yazılımı oldukça gelişmiş araçlara sahip sistem bakım programıdır. Zamanla yorgun düşmüş işletim sisteminizi neredeyse ilk günkü performansına geri çevirmenize yardımcı olmaktadır. Sistem bakım ve onarım konularına hakim olmakla beraber sisteminizin güvenliğini, çeşitli windows hatalarını ortadan kaldırmaktadır.

Ashampoo WinOptimizer Türkçe Full yazılımını en iyi yönlerinden birisi, kullanımı kolay ve şık bir arayüze sahip olmasıdır. Bilgisayarınıza yazılımı kurduktan sonra açılan arayüzündeki “Taramayı Başlat” butonuna tıklayıp sisteminizin performansını olumsuz yönde etkileyecek tüm uygulamaları, ve sistem içerisindeki tüm gereksiz dosyaları listeleyebilir ve sonsuza denk onlardan kurtulabilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer Full

İnternet sitelerinde gezinti yaparken habersizce açılan reklamlar, popup pencereler ve sisteminize sızmış casus yazılımları bu taramayla tespit edebilirsiniz. Sistem bakım işlemi için gereksiz tüm araçları içerisinde bulunduran Ashampoo WinOptimizer yazılımı sistem hızlandırma ve sistem onarma konusunda oldukça başarı göstermektedir.

Özellikleri Nelerdir?

# Sistem içerisindeki gereksiz dosyaları siler
# Reklam virüslerini siler (Popup, Gizli reklamlar)
# Başlangıçta çalışan uygulamaları düzenler
# Kullanılmayan DLL dosyalarını temizler
# İnternet tarayıcısının geçmişini temizler
# Kayıt defterindeki (Regedit) gereksiz kayıtları temizler
# Sistem birleştirme ve kayıt defteri birleştirme
# Sistem bilgisi öğrenme ve sistem test etme
# Kullanıcı dostu ve Anlaşılabilir arayüze sahip olması

Arkadaşlar anlatım bu kadardır. Ashampoo WinOptimizer yazılımı Türkçe dil desteğiyle beraber full ve son versiyondur. Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz RAR uzantılı dosya içerisindeki Ashampoo WinOptimizer.exe dosyasını çalıştırarak herhangi bir crack veya serial key kullanmadan sınırsız bir şekilde dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ashampoo WinOptimizer ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bu konu altında yorumlayarak kısa sürede destek alabilirsiniz.

Güncelleme: 05.02.2017 tarihinde yapılan güncellemeyle konumuz 14.00.04 versiyonuyla güncellenmiştir.

Ashampoo WinOptimizer indirme linkleri

Dosya Boyutu: 31 Megabayt/ Virüs Taraması: Yapılmıştır

Ashampoo WinOptimizer Türkçe 12 Full

(Yedek İndirme Bağlantısı + Katılımsız)

Ashampoo WinOptimizer Türkçe 12 Full

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

    1. merhabalar, yorumunuzdan sonra ilgili programı indirip test ettim herhangi bir problem görünmüyor. Tam olarak aldığınız hata nedir? Ashampoo WinOptimizer yazılımını yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirmisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir