avast! Antivirüs ve İnternet Security 2017 Full Türkçe İndir

avast full

avast! Antivirüs Türkçe Full

avast! Türkçe Antivirüs ve İnternet Security 2017 Full 12.3.3149.0 İndir

Bilgisayar güvenlik programları arasında 1997 yılından beri en yaygın olarak kullanılan Avast Antivirüs Türkçe Full yazılımı sayesinde ile bilgisayarınızın ve internetinizin güvenliğini en üst düzeye taşıyabilirsiniz. Diğer antivirüs programlarına göre kullanımı daha kolay olan bu yazılım Türkçe dil desteği başta olmak üzere toplam 48 dil seçeneği mevcuttur.

avast indir

Avast Antivirüs Nedir? Ne İşe Yarar?

Avast antivirüs programı, bilgisayarınız üzerinde tam koruma sağlayarak sisteminizi istenmeyen virüs gibi zararlı dosyalara karşı korumaktadır. Otomatik tarama sonrası sisteminize bulaşan virüsleri anında size raporlamaktadır. İlgili dosya yolunu öğrenerek ister karantinaya alabilir, isterseniz tamamen silebilirsiniz. Akıllı tarama özelliği sayesinde sadece bir tıklamayla sisteminiz üzerinde yer alan tüm dosyaları kolay bir şekilde tarayarak virüs kontrolü sağlayabilirsiniz.

Avast İnternet Security Nedir? Ne İşe Yarar?

Avast internet security programı, sisteminize internet üzerinden gelebilecek tüm tehlikelere karşı sizi ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alan güçlü bir internet güvenlik programıdır. SafeZone teknolojisi ile internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Çevrimiçi alışveriş, bankacılık, sosyal medya hesaplarınız üzerinde işlem yaparken kişisel bilgilerinizi korumaktadır. Antispayware, antispam ve malware gibi can sıkıcı virüsleri sisteminizden uzak tutan avast internet security programıyla internet üzerinden rahatça alışveriş yapabilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilir ve güvenli bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz.

Avast internet securtiy ve Avast antivirüs programını sitemiz üzerinden 2017 12.3.3149.0 versiyonuyla beraber full olarak indirerek, sınırsız faydalanabilirsiniz. Kurulum otomatik olarak gerçekleştiği için herhangi bir aktivasyon kodu yazmanıza gerek yoktur.

avas! indirme bağlantıları

Dosya Boyutu: 200 Megabayt / Virüs Taraması: Yapılmıştır

avast! Türkçe Antivirüs ve İnternet Security İndir

(Yedek İndirme Bağlantısı + Katılımsız)

avast! Türkçe Antivirüs ve İnternet Security İndir

Gelen Aramalar:
  • Avast

İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. Sistem koruma programları arasında bir numara diye söyleyebilirim. Oldukça kullanışlı bir antivirüs programı neredeyse tüm virüsleri tespit edebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir