Bandicam Full 3.3.2.1195 Türkçe + Keymaker İndir

bandicam full

Bandicam Full

Bandicam 3.3.2.1195 Türkçe Full + Keymaker İndir

Bandicam Türkçe Full yazılımı Türkçe dil desteğine sahip başarılı ve kapsamlı araçlara sahip bir ekran görüntüsü alma programıdır. Türkiye’den oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip olan bu program sayesinde oyun oynarken video çekimi ve ekran videosu çekimi gibi başlıca gelişmiş özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Windows işletim sistemleri için hazırlanan Bandicam Full programı kullanıcılarına oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Masaüstü aktivitelerini video olarak kaydetme işlemini yapmadan önce ekranınızda belirleyeceğiniz alanların görüntüsünü kayıt edebilir ve istediğiniz pencerelere saydamlık verebilirsiniz. Hazırladığınız video dosyasını içerdiği kalite ayarı seçenekleriyle görüntü renk tonlarında çeşitli düzenlemeler gerçekleştirerek bir çok popüler video izleme sitelerinde anında paylaşabilir veya AVI, MJPEG, MP2, MP4 gibi popüler video uzantılarına çevirerek bilgisayarınıza kaydetme işlemi yapabilirsiniz.

Bandicam Türkçe

Ekran görüntüsü alma konusunda popüler olan Bandicam programıyla, tam ekran veya belirleyeceğiniz ölçülerde görüntü alabilirsiniz. Almış olduğunuz görüntüleri, BMP, PNG ve JPG dosya biçiminde bilgisayarınızda saklayabilirsiniz

Bandicam programının eşsiz araçarını kullanmak istiyorsanız bilgisayarınızın OpenGL ve DirectX desteğine sahip olması gerekmektedir. Türkçe dil desteğine sahip, ekran görüntüsü alma ve video görüntüsü çekme programı arıyorsanız Bandicam programını mutlaka sitemiz üzerinden son sürümünü indirerek içerdiği crack uygulamasını tamamladıktan sonra dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Güncelleme: 05.02.2017 tarihinde yapılan 3.3.2.1195 güncellemesiyle birlikte indirme linkleri güncellenmiş olup, indirdiğiniz dosya içerisine Keymaker dosyası eklenmiştir. güncellenmiştir.

Bandicam İndirme Bağlantıları

Dosya Boyutu: 15 Megabayt / Virüs Taraması: Yapılmıştır

Bandicam Türkçe Full indir

(Yedek İndirme Bağlantısı)

Bandicam Türkçe Full indir

İlginizi Çekebilir