Camtasia Studio 9.1.0 Türkçe Full indir

Camtasia Studio full

Camtasia Studio Full

Camtasia Studio 9.1.0 Build 2356 Türkçe Full indir

Camtasia Studio Full yazılımı 2002 yılında TechSmith firması tarafından hazırlanan oldukça güçlü bir ekran görüntü çekme programıdır. Kullanıcılarına video kaydetme özelliğinin yanı sıra video düzenleme olanağı sağlayan bu programla bilgisayarınızda yapacağınız tüm çalışmaların ekran görüntülerini alarak arkadaşlarınızla veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Camtasia Studio programının en önemli özellikleri hem Türkçe olması hemde kullanıcılarına bir çok özellikler sunmasıdır. Programın kurulumunu tamamladıktan sonra belirleyeceğiniz alanlarda veya tam ekran boyunca video çekmeye başlayabilirsiniz. Kayıt esnasında dilerseniz mikrofonunuzu kullanarak sesli kayıt yapabilirsiniz. Kayıt işlemini sonlandırdıktan sonra isteğe bağlı olarak video içerisindeki görünmesini istemediğiniz alanları sansürleyebilir, logo ekleyebilir, arka plana müzik ekleyebilir, ses ve görüntü efektleri sağlayabilirsiniz.

Camtasia Studio Türkçe

Camtasia Studio Türkçe Full programını diğer video çekme programlarından ayrı kılan en büyük özelliklerinden birisi ise, yüksek çözünürlükte video kaydı işlemi yapabilmesidir. Yapacağınız yüksek kalitedeki video için ultra sıkıştırma aracını kullanarak videonuzun görüntü kalitesini bozmadan sıkıştırma işlemi yapabilirsiniz.

199 dolara satışa sunulan Camtasia Studio programını sitemiz üzerinden full versiyonunu indirerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Kurulum öncesi ve sonrasında hiç bir şekilde Camtasia Studio Serial Key numaralarına ihtiyacınız olmayacaktır. Herhangi bir sorunda yorum bırakarak kısa süre içerisinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Camtasia Studio programından memnun kalmadıysanız Mirillis Action Türkçe yazılımını tavsiye edebiliriz.

indirme

Dosya Boyutu: 214 Megabayt / Virüs Taraması: Yapılmıştır

Camtasia Studio Türkçe Full

(Yedek İndirme Bağlantısı + Katılımsız)

Camtasia Studio Türkçe Full

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir