CCleaner Pro Türkçe Full 5.26.5937 İndir

CCleaner Pro Türkçe Full

CCleaner Pro Full

CCleaner Pro 5.26.5937 Türkçe Full İndir

CCleaner Full programı Piriform şirketi tarafından 2003 yılında çıkarıldığı günden beri bilgisayarların olmazsa olmaz programlarından birisidir. Sistem bakımı ve temizlik görevlerini yapan bu yazılım sayesinde bilgisayarınızı neredeyse ilk günkü performansına geri çevirebilirsiniz. Sistem performansını yükseltmenin yanı sıra CCleaner programı sisteminizde bulunan tüm gereksiz dosya kalıntılarını da temizlemektedir.

İnternette gezinti yaptığınız her site, bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz her programın kalıntıları sisteminizde gereksiz dosya olarak yer kaplamaktadır. Zamanla diskinizin şişmesi ve performans sorunu yaşayabilirsiniz. CCleaner programı bu kalıntıların tamamını temizleyerek, sisteminizdeki tüm gereksiz dosyaları silme işlemi yapmaktadır. Internet Explorer, Opera, Firefox ve Chrome gibi tarayıcıların geçmişini silebilir sisteminizi olumsuz yönde etkileyecek olan tüm geçici dosyaları kolayca temizleyebilirsiniz.

CCleaner Professional

CCleaner Professional Full sürümü ile gelen özellikler bunlarla sınırlı kalmıyor. Sistem başlangıcında haberiniz olmadan arka planda çalışan tüm uygulamaları liste halinde kontrol etmenize de olanak tanımaktadır. Listelenen uygulamalar içerisinde aktif olanları devredışı bırakabilir, devredışı olanlarıda aktivleştirebilirsiniz. Arka planda ne kadar çok uygulama çalışırsa sisteminizin performansını olumsuz yönde etkilemektedir.

Kayıt defteri (Regedit); Kayıt defterinizdeki gereksiz kayıtları, bozulmuş olan tablolar üzerinde düzenleme ve bakım çalışması yapabilmenize de olanak tanımaktadır. Kısacası CCleaner programı bilgisayarınızın sistem bakımını yapabilecek en iyi programlardan birisidir diyebiliriz.

Ücretli olarak satışı yapılan CCleaner yazılımını web sitemiz üzerinden full versiyonunu indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu yazılımın içerisinde Türkçe dil desteği mevcuttur.

05.02.2017 tarihinde yapılan 5.26.5937 güncellemeysiyle birlikte yazılımın windows 10 uyumluluk sorununu giderdiklerini ve performans çalışmalarını yaptıklarını duyurmuşlardır.

CCleaner Full indirme bağlantıları

Dosya Boyutu: 26 Megabayt / Virüs Taraması: Yapılmıştır

CCleaner Pro Türkçe Full İndir

(Yedek İndirme Bağlantısı + Katılımsız)

CCleaner Pro Türkçe Full İndir

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir