Combofix Full v18.8.8.1 Türkçe İndir

Combofix Türkçe Full

Combofix Türkçe Full İndir

Combofix yazılımı sayesinde sisteminize bulaşan trojan, malware, spyware, virüs, rootkit, adware veya reklam virüsleri gibi can sıkıcı virüsleri tespit ederek silebilirsiniz. Combofix Full yazılımı bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Antivirüs programınızın yanında ek güvenlik uygulaması olarak kullanım sağlayabileceğiniz bu yazılım yeni çıkan ve tanınması çok zor olan virüsleri kolayca tespit edebilmektedir.

Combofix Hakkında

Bilgisayarınıza haberiniz olmadan gizlice yüklenen araç çubuklarını, kilitlenen anasayfanızı veya ulaşmak istediğiniz internet sitesinin yerine farklı site çıkması gibi sorunları Combofix kolayca düzeltebilmektedir. Bilinen tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu çalışan bu yazılım hem internetiniz üzerinde hemde sisteminiz üzerinde iyileştirme çalışmaları yaparak sisteminizin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Reklam virüsü temizleme programı olarak bilinse de bir çok anitivirüs programlarının yakalayamadığı virüsleri tespit edebilmektedir. Sistemlerine bu şekilde virüs bulaşanlar genel bilgisayarına format atarak virüslerden kurtulmaktadır. Aslında bu virüsleri temizlemek için Combofix veya benzeri bir çok program internet üzerinde yayın olarak kullanılmaktadır. Eğer bilgisayarınıza bu şekilde virüsler bulaştıysa spyware ve reklam virüslerinin korkulu rüyası olan Combofix programını şiddetle kurmanızı öneririz.

Combofix programını sitemiz üzerinden Türkçe yamasıyla beraber full olarak indirebilirsiniz. Herhangi bir kısıtlaması bulunmayan bu yazılım aynı zamanda kurulumsuz olarak yani portable olarak kullanabilirsiniz. Combofix programı ile yaşadığınız tüm soru ve sorunlarınızı bu konu altında yorum bırakarak kısa sürede destek almanız mümkündür.

Güncelleme: 05.02.2017 tarihinde yapılan güncellemeyle konumuz 17.1.29.1 versiyonuyla güncellenmiştir.

Combofix indirme linkleri

Dosya Boyutu: 11 Megabayt/ Virüs Taraması: Yapılmıştır

Combofix Türkçe Full İndir

(Yedek İndirme Bağlantısı + Katılımsız)

Combofix Türkçe Full İndir