Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası:

yenifullprogramlarindir.com sitesi yöneticilerinin hukuka aykırı olan içerikleri kontrol etme zorunluluğu yoktur.

Telif Hakkı Bilgileri:

yenifullprogramlarindir.com sitesi içerisinde yayınlanan program ve oyunların telif haklarının korunması konusunda hassasiyet göstermektedir. yenifullprogramlarindir.com sitesi üzerinde herhangi bir nedenle yayınlanmamasını düşündüğünüz içerikleri lütfen nedenini belirterek Bize bildirin. sayfasından bizlere gönderin. Ardından gerekli incelemeler yapılarak ihlalin tespiti durumunda ilgili içerik yenifullprogramlarindir.com sitesinden kaldırılacaktır.

Kullanım Şartları:

Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz program ve oyun gibi dosyalar tarafımızca virüs kontrolünden geçirilerek ilgili konuya indirme linkleri eklenmektedir. Sizlerin de indirdiğiniz dosyaları çalıştırmadan önce virüs taramasından geçirmeniz gerekmektedir. Herhangi bir sorunda yenifullprogramlarindir.com ve içerik yöneticisi bu konuda sorumlu tutulamaz.

Reklamlar:

yenifullprogramlarindir.com üzerinde yayınlanan reklamlardaki programlar tamamen tanıtım amaçlıdır. Reklamlarda tanıtımı yapılan ürün ve hizmetlerden doğabilecek herhangi bir zararda yenifullprogramlarindir.com ve içerik yöneticisi sorumlu tutulamaz.