Glary Utilities Pro Full Türkçe 5.84 İndir + Lisans Kodu

Glary Utilities Pro Full Türkçe

Glary Utilities Pro Full Türkçe 5.84 İndir + Lisans Kodu

Glary Utilities Pro Full programı Türkçe dil desteğine sahip kullanışlı bir sistem bakım ve onarım programıdır. İçerisinde sistem bakım konusunda bir çok araç bulundurarak kullanıcılarına pratik bir şekilde sistem bakım, onarım ve bilgisayar hızlandırma imkanı sağlamaktadır.

Bünyesinde bulunan kayıt defteri hatalarını onarma, kısayol tamiri, sürücü denetleme, tarayıcı geçmişini temizleme, geçici dosyaları silme ve sistem başlangıç esnasında çalışan uygulamaları yönetme gibi araçları sayesinde gün geçtikçe yavaşlayan sisteminizi ilk günkü performansına geri çevirebilirsiniz. Aynı zamanda Glary Utilities Pro programı bilgisayarınızda bulunan önemli dosyalarınızı şifreleme ve internet tarayıcı eklentilerinizi yönetme gibi extra araçlara da sahiptir.

Konumuz buraya kadardır. Sitemiz üzerinden indirdiğiniz dosya içerisinde extra olarak Glary Utilities Pro Lisans Kodu mevcuttur. Kurulum otomatik olarak yapıldığı için herhangi bir ürün anahtarına veya crack dosyasına ihtiyacınız olmadan dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

İndirme linkleri

Dosya Boyutu: 17 Megabayt/ Virüs Taraması: Yapılmıştır

Glary Utilities Pro Full Türkçe

(Yedek İndirme Bağlantısı + Katılımsız)

Glary Utilities Pro Full Türkçe