GoodSync Enterprise Türkçe 10.3.9.5 Full İndir

GoodSync Enterprise Full

GoodSync Enterprise Türkçe 10.3.9.5 Full İndir

GoodSync Enterprise Full programı harici sürücüler arasında otomatik dosya ve klasör eşleştirme işlemleri yapan dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme yazılımıdır. Bilgisayar üzerinde önemli dosyalarını saklayanların tercih ettiği GoodSync Enterprise programıyla kısa süre içerisinde e-posta, iTunes, fotoğraf, müzik dosyası, office dosyaları gibi önem verdiğiniz dosyaları senkronize yapabilir ve yedekle çalışmaları yapabilirsiniz.

Rakiplerini büyük farkla geride bırakmayı başaran GoodSync Enterprise Türkçe Full yazılımı windows sistemlerinde kullanabileceğiniz en iyi dosya senkronize ve yedekleme programlarından birisidir.

GoodSync Enterprise Türkçe Full

Çift taraflı yedekleme özelliği sayesinde kısa sürede yedekleme işlemlerini tamamlayabilmektedir. Oluşturmuş olduğunuz yedek dosyasını GoodSync Enterprise programı üzerinden DVD ve harici disk gibi taşınabilir cihazlara yazdırabilir veya FTP sunucunuza gönderebilirsiniz.

Tanıtımını yapmış olduğumuz GoodSync Enterprise programı 32 ve 64 bit sistemlerde sorunsuz çalışmaktadır. Programın kurulumunu tamamladıktan sonra lisanslama işlemleri için crack klasörü içerisindeki aktivasyon dosyasını çalıştırmanız yeterlidir. Herhangi bir serial key numarasına ihtiyacınız olmadan dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

İndirme linkleri

Dosya Boyutu: 46 Megabayt/ Virüs Taraması: Yapılmıştır

GoodSync Enterprise Türkçe

(Yedek İndirme Bağlantısı + Katılımsız)

GoodSync Enterprise Türkçe