İnternet Download Manager 6.30 Build 5 Türkçe Full İndir

Internet Download Manager 6.30 Türkçe Full

Internet Download Manager 6.30 Build 5 Türkçe Full İndir

İnternet Download Manager Full programı bir çok insanın zevkle kullandığı popüler dosya indirme yazılımlarından birisidir. Diğer alternatif dosya indirme yöneticilerine göre daha kapsamlı ve daha çok dosya indirme özelliğine sahip en iyi hızlı dosya indirme yöneticisidir. Farklı isimler taşıyan bu programı internet üzerinden İDM ve IDMAN olarak görebilirsiniz.

idm son sürüm full

Eğer internet üzerinden sürekli dosya indirme işlemi yapıyorsanız. İnternet Download Manager 6.30 Build 5 Full sürümünü bilgisayarınıza yükleyerek dosya indirme işlerinizi hissedilebilir oranda hızlandırmanız mümkündür. Hızlı dosya indirme adıyla ünlü olan İnternet Download Manager programı ile aynı zamanda dosya indirme işlerinize ara vererek daha sonra kaldığınız yerden devam etmenize de imkan sağlamaktadır.

Türkçe dil desteğine sahip olan bu program ile çoklu dosya indirme ve indirme adreslerini güncelleme işlemlerinizi de kolaylıkla yapabiliyorsunuz. İdm 6.30 Build 5 Full programı kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımının da bir hayli kolay olduğunu söyleyebilirim.

Dosya indirme yöneticiliğini bir kenara bırakarak İnternet Download Manager programını bilgisayarınıza yükledikten sonra web tarayıcınıza otomatik olarak dosya indirme butonu eklenmektedir. Bu buton aracılığıyla youtube başta olmak üzere video ve film izleme sitelerinden rahatlıkla video veya film indirme yapabilirsiniz. Aynı şekilde müzik dinleme sitelerinden de müzik indirme işlemi yapabilirsiniz.

İnternet Download Manager programını bilgisayarına yüklemek isteyenlerin sıklıkla karşılaştığı “İnternet Download Manager Fake Serial Error” hatasını almamanız için bilgisayarınızda kayıtlı olan eski sürümü sisteminizden tamamen silmeniz gerekmektedir. Eski versiyonu sildikten sonra alt kısımda indirme linkleri bulunan İdm 6.30 Build 5 Türkçe Full linkine tıklayarak güncel versiyonu bilgisayarınıza indirerek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geldik konumuzun sonuna, İnternet Download Manager programını bilgisayarınıza yükledikten sonra, karşılaştığınız hataları ve tüm sorunlarınızı bu konu altında yorum bırakarak veya İnternet Download Manager Hataları ve Çözümleri konumuza yorum bırakarak aynı gün içerisinde destek almanız mümkündür.

Güncelleme: 12 ocak 2018 tarihinde yapmış oldukları güncellemeyle birlikte video tanıma sorununu ortadan kaldırdıklarını duyurmuşlardır.

IDM İndirme Bağlantıları

Dosya Boyutu: 11 Megabayt / Virüs Taraması: Yapılmıştır

Internet Download Manager Türkçe Full İndir

(Yedek İndirme Bağlantısı)

Internet Download Manager Türkçe Full İndir

Gelen Aramalar:
  • ıdm 6 30 seri numarası