Telif Hakkı (Uyar ve Kaldır)

YeniFullProgramlarindir.com 2015 yılından bu yana kadar yasalara, hukuka ve telif haklarına her zaman için saygılı olmayı hedeflemiştir. Yenifullprogramlarindir.com 5651 sayılı yasaya göre “yer sağlayıcı” adı altında kesintisiz hizmet ve destek vermektedir. Yasaların belirlemiş olduğu duruma göre, site içerisindeki yazarların hukuka aykırı olan konularını kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Sitemiz tamamen “Uyar ve Kaldır” prensibiyle yola çıkmaktadır.

Telif hakkını veya yasaları ihlal eden konuları görmeniz durumunda “Bize Ulaşın” bağlantısı üzerinden site yönetimine ulaşarak ilgili konuların incelenmesini ve site içerisinden tamamen silinmesi sağlayabilirsiniz. Bu durumda site yöneticileri ilgili konuyu inceleyerek ve gerekli görüldüğü taktirde site içerisinden ilgili konu tamamen silinecektir.

Alternatif olarak aynı şekilde site içerisinden incelenmesini istediğiniz konuları telifhakki@yenifullprogramlarindir.com adresine e-posta göndererek ilgili konunun incelenmesi hakkında bildirim gönderebilirsiniz.

WebLoader
www.yenifullprogramlarindir.com