Windows 10 Türkçe Orjinal Full x64 x32 İndir

Windows 10 Türkçe Full

Windows 10 Türkçe Orjinal Full x64 x32 İndir

Microsoft tarafından yayınlanan Windows 10 sürümü metro arayüzü sayesinde popüler işletim sistemi olmaya hızla gitmektedir. Bugün sizlere yayını ve indirme linklerini paylaşacağımız, Windows 10 Full işletim sistemini bilgisayarınıza kurarak, sisteminize farklılık ve performans kazandırabilirsiniz. Tercihinize göre x64 bit ve x32 bit olarak bilgisayarınıza kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 10 Neler Getiriyor?

Eski işletim sistemlerine göre görsellik ve performans yönünden farklılık kazandıran windows 10 sürümü güvenlik ve yönetim yönünden ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlanmıştır. Windows 10 ile bilgisayarınıza yüklenen spartan tarayıcı sayesinde internet üzerinden sörf deneyiminizi kolaylaştıracak araçlar barındırmaktadır. Tarayıcı içerisinde OneNote özelliği sayesinde internet sayfalarından kolayca notlar almak isteyenler için oldukça yararlı bir uygulamadır.

Başlat Menüsü: Windows 10 sürümünde başlat menüsünün olmadığını duyuran microsoft yayınlandığı gün büyük tepkiler almıştı. Bu tepkilere karşılık windows 7 ve windows 8 başlat menüsünü arayüzünü harmanlayarak işletim sisteminin içerisine dahil etmiştir. Daha çok geliştirilen başlat menüsü içerisinde klasik kısa yol ikonları ve diğer tarafında ise uygulamalarınıza ait canlı kutucuklar yer almaktadır.

Çoklu Masaüstü Oluşturma: Windows 10 sürümüyle gelen yeni özelliklerden birisi olan bu uygulamayla birden fazla masaüstü oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz sanal masaüstüne sürükle, bırak yardımıyla istediğiniz uygulamaları yükleyerek farklı masaüstü alanlarında çalışma yapabilirsiniz.

Pencereli Uygulamalar: Microsoft mağazası üzerinden kullanmakta olduğunuz uygulamalar masaüstü uygulamalarına benzer bir arayüz içerisinde açılmaktadır. Bu pencereler üzerinde çeşitli düzenlemelerde yaparak boyutlandırma, renklendirme ve pencere içerisindeki uygulamaları tek tıklamayla kapatma ve minimize edebilmektesiniz.

Windows 10 Modern Arayüz

Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılır?

Windows 10 kurulumu diğer işletim sistemlerine göre daha pratik ve daha kolaydır. Daha hiç herhangi bir windows sürümünü kurmamış olsanız bile sizler için hazırladığımız windows 10 kurulumunu anlatan videoyu izleyerek yeterince bilgi sahibi olabilirsiniz.

Windows 10 Ürün Anahtarı:

1-) NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR
2-) 6P99N-YF42M-TPGBG-9VMJP-YKHCF
3-) VTNMT-2FMYP-QCY43-QR9VK-WTVCK
4-) 8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV
5-) VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Sitemiz üzerinden indirdiğiniz Windows 10 Full ISO dosyasını DVD ortamında yazdırarak hemen kuruluma başlayabilirsiniz. Windows 10 ürün anahtarı ihtiyacınız olmadan kurulumunu tamamlayacağınız bu işletim sistemini bilgisayarınıza ister 64 bit isterseniz 32 bit olarak kurabilirsiniz. Olası durumlar için yukarıda vermiş olduğumuz windows 10 ürün anahtarlarını kullanarak windows 10 orjinal yapma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Windows 10 işletim sisteminde performans sorunu yaşıyorsanız. Sitemiz üzerinden Yamicsoft Windows 10 Manager programını indirerek windows 10 işletim sisteminizin daha stabil çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Windows 10 indirme bağlantıları

Dosya Boyutu: 3 Gigabyte / Virüs Taraması: Yapılmıştır

Windows 10 Türkçe Full İndir 32 Bit

(Yedek İndirme Bağlantısı)

Windows 10 Türkçe Full İndir 64 Bit