Windows 8.1 Full Türkçe Orjinal İndir

Windows 8.1 Full Türkçe Orjinal

Windows 8.1 Full Türkçe Orjinal İndir

2013 yılında Microsoft tarafından hazırlanmış olan Windows 8.1 Full işletim sistemi kullanıcılarına pratik çözümler sunarak iş akışlarını hızlandırmayı hedeflemektedir. Windows 7 sürümden sonra yayınlanan Windows 8.1 Türkçe Full sistemi diğer işletim sistemlerine göre daha performanslı çalıştığı için kullanımı günden güne yaygınlaşmaktadır.

Diğer işletim sistemlerine göre daha stabil çalışan windows 8.1 işletim sistemini ISO formatında bilgisayarınıza indirerek kolay bir şekilde DVD’ye veya taşınabilir cihazlara yükleyerek windows 8.1 kurulumunu yapabilirsiniz. x32 ve x64 bit olarak kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz bu sistem, herhangi bir modifiye yapılmamış orjinal olarak kullanabilirsiniz.

Windows 8.1 Türkçe Full

Kurulum esnasında windows 8.1 ürün anahtarı kodlarına ihtiyaç duymadan normal bir şekilde kurulumu tamamlayıp sınırsız kullanabilirsiniz. Olası durumlarda aşağıdaki vermiş olduğumuz etkinleştirme kodlarını yazarak orjinal yapma işlemi yapabilir veya sitemiz üzerinden KMSpico yazılımını indirerek bir kaç tıklamayla orjinal ve kısıtlaması olmayan windows 8.1 işletim sistemine sahip olabilirsiniz.

Windows 8.1 Ürün Anahtarları

# 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
# GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT
# XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
# ZFSTS-4GSHD-YXDDF-23SGJ-KJWQQ

Yayınını yapmış olduğumuz windows 8.1 sistemi 2018 aralık ayının en güncel sürümüdür. Windows 8.1’in kontrolleri tarafımızca yapılarak dosya yükleme sitelerine yüklenmiştir. Windows 8.1 ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı konu altına yorum bırakarak kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Windows 8.1 indirme linkleri

Dosya Boyutu: 2,60 Gigabyte/ Virüs Taraması: Yapılmıştır

Windows 8.1 Full Türkçe Orjinal 64 BIT

Windows 8.1 Full Türkçe Orjinal32 BIT

Gelen Aramalar:
  • windows 8 1 ürün anahtarı
  • windows 8 1

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir