Windows 10 Manager Full Türkçe İndir v3.0.6

Yamicsoft Windows 10 Manager Full

Yamicsoft Windows 10 Manager Full İndir

Yamicsoft Windows 10 Manager Full yazılımı windows 10 işletim sistemleri için geliştirilmiş sistem bakım, onarım ve windows 10 hızlandırma programıdır. Windows 10 işletim sistemlerinde performans sorunu yaşayanların ilk tercih etmiş olduğu Yamicsoft Windows 10 Manager yazılımıyla disk içerisindeki gereksiz dosyaları temizleyebilir, bozuk sistem dosyalarını tamir edebilir, arka planda çalışan uygulamaları listeleyebilir ve bir çok bakım işlemini pratik bir şekilde yaparak sisteminizde hissedilebilir oranda performansını yükseltebilirsiniz.

Güvenlik Uygulaması Windows 10 hızlandırma programı olarak bilinmiş olsa da Windows 10 Manager yazılımı aynı zamanda işletim sisteminizin güvenliğini de sağlamaktadır. Windows 10 standart güvenlik duvarının yanında ek olarak kullanım sağlayarak bilgisayarınızın güvenliğini en üst düzeye taşımanız mümkündür.

Windows 10 Manager indir

Gereksiz Servisleri Kapatma Windows 10 işletim sistemini bilgisayarınıza kurduktan sonra bir çok gereksiz servisler aktif olarak sisteminize yüklenmektedir. Bu servisleri programın ana yüzündeki “Process Manager” butonuna tıklayarak anında analiz edebilirsiniz. Aktif olan servisleri sadece bir tıklamayla pasif konumuna getirebilir, pasif konumundaki servisleri de aynı şekilde tekrar aktif edebilirsiniz.

Gereksiz Dosyaları Temizleme 3 Adımda hem güvenli hemde sisteminizi daha stabil bir şekilde çalıştırmaya olanak sağlayan windows 10 manager yazılımı kullanıcılarına gereksiz dosya temizleme aracıda sunmaktadır. Aynı şekilde sisteminizi kurduktan sonra sistem klasörleri ve Program Files klasörünün içerisindeki tüm gereksiz dosyaları bir kaç tıklamayla ortadan kaldırarak diskinizde daha fazla alan sahibi olabilirsiniz. Windows 10 sisteminde performans sorunu yaşayanların mutlaka tercih etmesi gereken programdır.

Windows 10 Hızlandırma konusunda ilk bilinen Windows 10 Manager Full yazılımını sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Program full sürüm olduğu için herhangi bir serial key veya crack işlemi yapmanıza gerek yoktur. Eğer halen windows 10 işletim sistemine sahip değilseniz veya kullandığınız sürümden şikayetiniz varsa Sitemiz üzerinden Windows 10 Türkçe Full konusunda giderek kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Yayınlamış olduğumuz bu yazılımla ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bu konu altında yorum bırakarak kısa sürede destek alabilirsiniz.

Windows 10 Manager indirme linkleri

Dosya Boyutu: 15 Megabayt/ Virüs Taraması: Yapılmıştır

Yamicsoft Windows 10 Manager indir